Kuidas me alustasime

Jalaravi kabinet Tallinn Tartu Pärnu

Tere, Minu nimi on Monika ja olen Jalaravi Kabineti asutaja. Mul on hea meel, et oled meid leidnud ja tahan sulle kiirelt rääkida kuidas me alustasime. 

Hea ütlus on: ” 50% pead ise tegema ja 50% peab õnne olema!” Nii sattusin mina kümmekond aastat tagasi naaberriiki tööle ja avastasin jalgade ravi teenuse. Sellest tekkis “armastus esimesest pilgust” eriala. Nägin kuidas inimesed said päriselt koheselt abi. Eriala õppimine kestis 3 aastat ja seda kohalikus keeles, mida ma muidugi sellel hetkel ei osanud.

Mulle meenub kuidas sain kutse hooldekodusse jalgade hooldust tegema voodihaigele eakale inimesele. Klient oli lamanud voodis juba pool aastat, sest väidetavalt oli unustanud liikumise. Jalad olid tal väga korrast ära. Tegin hoolduse ja kui valmis sain, kutsuti kõik lõunale. Klient kes ei olnud voodist tõusnud, istus ühel hetkel voodiserval. Tõusis püsti ning läks sööma. Täiesti omal jalal, ainult rollator oli abiks.

Peale sellist üllatust sain teada, et see on tegevus mida tahan teha oma ülejäänud elu. Aidata inimestel nautida oma elu. Inimesed, kes ei olnud aastaid liikunud ilma valudeta, said peale jalahooldust kõndida valutult või palju väiksema ebameeldivusega. 

Kuidas sattusin koju tagasi?

Käisin ikka külas sugulastel ja tuttavatel. Vahel võtsin tööriistad kaasa ja tegin oma armsatele jalgade hooldust. Kuniks peretuttav tollel ajal 70 -ks saav ja väga haige proua hakkas mulle rääkima, et miks sa koju ei tule? Meie inimsele on samuti sellist teenust vaja. Arvasin, et kodumaal on kõigil jalad nii terved ja hoolitsetud, et siin ei ole sellist teenust vaja. Piisab iluteenusest. Üllatus oli suur kui järgmisel külastusel oli mu peretuttav organiseerinud kümmekond abivajajat enda juurde koju saamaks jalgade hooldust. Õppide soome keeles seda eriala, on tänaseni raske eesti keeles kliendile väärstust anda. 

Kuid vaatamata sellele sain mõtte, et proovin siiski Tartus pakkuda seda teenust. 

Tänaseks oleme avanud kolm kabineti Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Olen koolitanud kõik oma spetsialistid tegema tööd koolitusega mida mulle õpetati.

Tänaseks oleme aidanud tuhandeid inimesi elada täisväärtuslikumat elu läbi jalgade tervise parandamise. Iga meie klient on väga tähtis  ning me teeme oma tööd kirega. 


Meie kabinetid asuvad:

Tallinn

Narva mnt 13

Teid teenindavad: 

Jelena ja Viktoria

Irina ja Natalia

Avatud:

E-T 9-18:00

K-N 10-19:00

R 9-15:00

Tartu

Rüütli 19, Tartu

Teid teenindavad: 

Anna ja Diandra

 

 

Avatud:

E-N 8-19:00

R 8-16:00

Pärnu 

Suur-Sepa 15, Pärnu linn                      Avatud

Teid teenindab Pille                                                E-T    8-17:00

                                                                                    K-N  9-18:00

                                                                                    R      9-15:00

Jõhvi

Narva mnt. 10, Jõhvi linn                                  Avatud
 Teid teenindab Viktoria                                                         E-R 9-18:00

Kes teid teenindavad?

Tutvu meie spetsialistide meeskonnaga.