Ei tea millist teenust broneerida?

Kui see on sinu esimene kord, siis broneeri lihtsalt konsultatsioon.

Kui soovid abi, siis helista meile 55653180 ja me anname hea meelega nõu.

Telefonile vastatakse esmaspäevast neljapäevani 10:00 -18:00 ja reedel  9 – 15:00 ni

Teenused

Konsultatsiooni ajal annab meie spetsialist oma nõu ning vaatab sinu jalad üle. 30.min.

Hind 25.-

Jalgade tervise kaardistamisel selgitatakse välja:  kas vereringlus toimib, kontrollitakse tasakaalu, liigeste liikuvust, naha  ja küünte seisukorda, tundlikkust jalgades, jalalaba asendit ja taustal olevate haiguste mõju jalgade tervisele.

30min./Hind 25.-

Masinaga teostatav jalgade hooldus sisaldab: paksendite töötlemine; küünte lõikamine; jalanaha koorimine, küünenahkade ja küünte korrastamine, jalavann  ja kreemitamine, massaaz.  Sobib neile kellel otseselt ei ole probleeme. Erineb ilupediküürist, sest meie pakume teenust, mis aitab ennetada ja leevendada jalgade vaegusi ja ravida juba olemas olevaid probleeme. Me ei laki küüsi vaid leiame lahenduse kuidas sinu jalad tunneksid ennast hästi. Terved jalad – Terve keha!

Hind 39.90

Masinaga teostatav  jalgade hooldus: Jalgade tervisliku seisundi kaardistamine, jalavann (kui tervislik seisund annab loa) peamiste probleemide eemaldamine esimesel korral ( küünte lühendamine/lihvimine, paksendite töötlemine, naha hooldus, massaaz liigestele ja lihastele (kui tervilik seisund lubab), abivahendite ja koduse hoolduse juhendamine, hooldusplaani tegemine koostöös kliendiga. Sobib kliendile kellel on väga paksud küüned, on haigused taustal, mis ei luba jalgu vannitada, jalad valutavad ja nahk on jalgadel rabe ning õhuke või vastupidiselt väga paksud paksendid. Soovitame valida alati esmaseks teenuseks, sest siis on spetsialistil aega sinu jalagade tervist analüüsida ja parandada.

60 min./Hind 54.-

90 min./69.-

Eriti tähelepanelikud peaksid olema jalgade eest hoolitsemisel vanemad inimesed ning need, kellel esinevad terviseprobleemid – näiteks suhkruhaigus, liigeste põletikud. Nahal võib esineda turse, punetus ja õhetus; Podagra, “rahutud” jalad, istumisraskused, lihasenõrkus.
Eakatele oleme välja töötanud spetsiaalse jalahoolduse, mis võtab arvesse enamlevinud ealised muutused. Teenus sobib esimeseks visiidiks 70+ kliendile.

Hind 35.-

Üksikule protseduurile soovitame tulla kui:

Sul on lahendamist vajav kiireloomuline probleem.

Näiteks sissekasvanud küüne või valulike konnasilma(-de) eemaldamine, soolatüüka eemaldamine ja ravimine. Vajadus ühele küünele protees paigalda. Või ühele küünele (korrigeerija) klambri paigaldus. Viimasele lisandub 15 eurot klambri hind. 

Hind 25.-

GoldPlasma on erakordselt edukas seeninfektsiooni ravis.

ColdPlasma konservatiivne ravi, kellele ei sobi antibiootikumidega ravi. Parandab:

  • seeninfetktsiooni (küüne- ja jalaseen)
  • herpesinfektsiooni
  • Leevendab mitmeid nahahaigustega kaasnevaid probleeme. Näiteks psoriaasi, diabeetilisi jalahaavandeid.
    ColdPlasma puhastab töödeldava piirkonna täielikult, hävitades 99.9% bakteritest, viirustest ja seentest. Aitab ka rakkude juurdetootmisel kiirendades küünekasvu. Samuti kiireneb kollageeni süntees.
  • ColdPlasmal puuduvad kõrvalnähud, kuid vastunäidustusteks on südamestimulaatorid, rasedus, imetamine ja keemiaravi. Selle teenuse peab valima koos spetsialistiga. Esimeseks teenuseks see ei sobi. Teenuse hind on alates 40.- eurost ja sõltub teie probleemi suurusest. 

Klenz seenevastane hügeenitöötlus – on kõige uuenduslikum tehnoloogia.  

Steriliseerib, desinfitseerib ja deodoriseerib sinu jalatsid, mütsid, maskid, telefoni, mänguasjad, riided, sokid. 

Meie kappi mahuvad väiksemad esemed, millelt soovid puhastada viirused, bakterid, seened ja muud “pahad tegelased” kes meile halba tahavad. Loe blogist rohkem.

Hind alates 5.-

Massaazil on head omadused: Paneb vedelikud ja vere liikuma kehas, venitab juba lühenevaid lihaseid pikemaks, keha annab meile sõnumeid läbi valu. Lihtsate tegevustega saame enda elukvaliteeti parandada. 

Pakume massaazi nii kehale kui jalgadele eraldi.

Hind alates 25.-

Kui olete saanud soovituse kompressioontoote kandmiseks arstilt või soovite osta kompressioontoote, siis enne esimese ostu sooritamist on soovitav konsulteerida spetsialistiga. Meie koolitatud spetsialistid oskavad anda teile nõu tooteks sobiva materjali ning õige surveklassi osas.

Hind 25.-

Teostame koduteenusena jalgade hooldust Tartu ja Tallinna linna piires.
Linnast väljas lisandub hinnale 0.4 eurot kilomeeter.

Hoolekande asutustele teeme pakkumise vastavalt kliendi vajadustele!

Broneeri Aeg

Kallis klient!
Juhime teie tähelepanu, et 48h enne broneeritud aega tuleb teile sõnumina meeldetuletus, mis küsib teilt kinnitage palun oma tulekust. Palume teid kinnitada oma tulekust vajutades nuppu “confirm”.  Kui teil ei õnnestu tulla kokkulepitud ajal ning te ei anna sellest meile teada vähemalt 24h enne broneeritud aega, saadame teile arve kasutamata teenuse eest. Broneerides aja nõustute ka tingimustega.

Jalaravi kabineti külastaja meelespea :
Ole alati 5 minutit varem kohal, et saaksime alustada õigeaegselt konsultatsiooniga.
Võta kaasa puhtad sokid, et oleks turvaline jalatsid jalga panna.Protseduuridele hillinemiste puhul lüheneb ka teenusele arvestatud aeg. Vabade aegade olemasolul saab broneeringut muuta .

Ole kannatlik kui eelmise kliendi teenuse aeg läheb 10 minutit üle, sest temal on probleem mille lahendamist ei saa tervislikel põhjustel pooleli jätta!
Võta kaasa puhtad sokid ja hea tuju!

Kliendi Tagasiside

Vastan hea meelega, sest jäin teenindusega salongis väga rahule. Oma probleemsete jalgadega, nagu olen, pole eriti meeldiv tunne, aga Teie suutsite mul enesetunnet tõsta, mured tunduvad ületatavad, olen väga tänulik, et olete nii hooliv ja sõbralik! Palju kaunist Teile!
Hele -Mai
Tänulik klient
Pille juures on alati tore käia. Ta näeb palju vaeva, et probleemne koht võimalikult hästi korda saada - minu puhul siis varba küüs. Klienditeenindus Pille poolt on samuti super:)
Anneli
Tänulik klient
Kogemus oli fantastiline! Teenindajaks oli seekord Viktoria. Väga põhjalik, tasakaalukas ja asjatundlik jalgade klassikaline hooldus pluss ColdPlasma raviseanss. Hoolivus ja suhtlemine jätsid samuti väga hea mulje (küsimus allergiate kohta, ega pole valus / ebamugav jne).
Jüri
Tänulik klient